Competition Locations

Delegate: Jernej Omulec + Dominik Vidakovič
Fee: free
Timezone: UTC+1

Registered Competitors

  • Borna Sabol
  • David Vujasić
  • Dominik Hoić
  • Dominik Vidaković
  • Jernej Omulec
  • Toni Varga

Delegate: Daniel Vædele Egdal
Fee: 40 DKK
Timezone: UTC+1

Registered Competitors

  • Carl Emil Exner
  • Daniel Vædele Egdal
  • Frederik Løchte
  • Fredrik Trondhjem
  • Joy Liou Liu
  • Lucas Hansen
  • Magnus Søndergaard Byrne
  • Martin Vædele Egdal
  • Mathias Søndergaard Byrne
  • Thomas Sonnenberg Jarner

Delegate: Henrik Buus Aagard
Fee: 40 DKK
Timezone: UTC+1

Registered Competitors

  • Callum Goodyear
  • Henrik Buus Aagaard
  • Laurids Abelsen Holm
  • Mikela Elleby Jørgensen
  • Rasmus Stub Detlefsen

Registered Competitors

  • Aleksandrs Jesiļevskis
  • Alfred Saidlo
  • Andreas Pung
  • Andrei Solntsev
  • Jan Erik Soosaar
  • Kaur Tuule
  • Mihkel Ilves
  • Remo Pihel

Delegate: Tomi Ronkainen
Fee: free/1 Euro
Timezone: UTC+2

Registered Competitors

  • Aleksandr Beznogov
  • Alex Kekkonen
  • Antto Pitkänen
  • Arttu Puttonen
  • Joonas Silvennoinen
  • Juho Arjanne
  • Juuso Suutari
  • Kristian Blomstedt
  • Niko Ronkainen
  • Pessi Ansaranta
  • Sergey Lahno
  • Timo Norrkniivilä
  • Urho Kinnunen

Delegate: Antoine Piau
Fee: free/1 Euro
Timezone: UTC+1

Registered Competitors

  • Alban Reynaud
  • Antoine Piau
  • Clément Cherblanc
  • Elise Pointurier
  • Hippolyte Moreau
  • Juliette Sébastien
  • Laurent Reynaud
  • Nicolas Gertner
  • Noé Bourdon
  • Reto Bubendorf
  • Samuel Jehanno

Delegate: Linus Frész
Fee: 5 Euro
Timezone: UTC+1

Registered Competitors

  • Alwin Rölz
  • Fritz Löhr
  • Guillermo Concha
  • Hanns Hub
  • Kim Kattelans
  • Leonid Palchenko
  • Linus Frész
  • Malte Ihlefeld
  • Markus Pirzer
  • Noah Kraft
  • Sarah Haag

Delegate: Laura Ohrndorf
Fee: Free
Timezone: UTC+1

Registered Competitors

  • Cedric Meysing
  • Friedrun Schauer
  • Gustav Schauer
  • Laura Ohrndorf
  • Marcel Peters
  • Xieben Zou

Delegate: Niki Placskó
Fee: free
Timezone: UTC+1

Registered Competitors

  • Attila Horváth
  • Barna Őri
  • Bence Barát
  • Bence János Csuti
  • Dániel Varga
  • Dávid Balog
  • Mihály Horváth
  • Niki Placskó
  • Róbert Maróti
  • Szabolcs Szántai
  • Vilmos Tibor Belkovics
  • Ágoston Török

Delegate: Lorenzo Vigani Poli
Fee: Free
Timezone: UTC+1

Registered Competitors

  • Adrian Estrada
  • Alessandro Nicolì
  • Alexander Karlov
  • Claudio Bentivoglio
  • Edoardo Disarò
  • Enrico Saggiorato
  • Federico Borgogni
  • Lorenzo Mauro
  • Lorenzo Vigani Poli
  • Matteo Colombo
  • Matteo Provasi
  • Tommaso Raposio

Delegate: Gianluca Placenti
Fee: free
Timezone: UTC+1

Registered Competitors

  • Antonio Salzano
  • Davide Arnesano
  • Federico Rinalduzzi
  • Filippo Mancini
  • Flavio Antonini
  • Francesco Iezzi
  • Gabriele Cappelletti
  • Gianluca Placenti
  • Leonardo Savi
  • Valerio Antonini

Delegate: Simone Cantarelli
Fee: free
Timezone: UTC+1

Registered Competitors

  • Marco Rota
  • Pietro Gasparetto
  • Simone Canova
  • Simone Cantarelli
  • Tommaso De Micheli

Delegate: Nathan Dwyer
Fee: free
Timezone: UTC+2

Registered Competitors

  • Nathan Dwyer
  • Tomas Jankauskas
  • Vilius Čirgelis

Delegate: Sébastien Auroux
Fee: free
Timezone: UTC+1

Registered Competitors

  • Bas Verseveldt
  • Dennis Eijkel
  • Guus Razoux Schultz
  • Ivo Bakker
  • Luca Stalpers
  • Mattheo de Wit
  • Robin Verstraten
  • Sébastien Auroux
  • Vincent Chan
  • Yinte Dik

Delegate: Ulrik Bredland
Fee: free
Timezone: UTC+1

Registered Competitors

  • Ole Nikolai Gjerset
  • Ulrik Bredland

Delegate: Piotr Trząski
Fee: 5 PLN
Timezone: UTC+1

Registered Competitors

  • Arkadiusz Abramowski
  • Bartłomiej Owczarek
  • Dawid Wójcik
  • Dominik Pasztetnik
  • Gabriel Marczak
  • Jakub Bartos
  • Jan Zych
  • Jonatan Kłosko
  • Kamil Michalak
  • Kamil Przybylski
  • Karol Zakrzewski
  • Mateusz Szulik
  • Matěj Grohmann
  • Michał Krasowski
  • Michał Mlostek
  • Patryk Milewczyk
  • Paweł Duraj
  • Paweł Włoszek
  • Piotr Kózka
  • Piotr Trząski
  • Przemysław Rogalski
  • Radosław Opoka
  • Szymon Jeziorski
  • Szymon Malinowski
  • Tomek Bogdanik
  • Witali Bułatow
  • Łukasz Burchard
  • Łukasz Burliga

Delegate: Adam Polkowski
Fee: 5 PLN
Timezone: UTC+1

Registered Competitors

  • Adam Polkowski
  • Grzegorz Pacewicz
  • Kacper Rafalski
  • Kalina Jakubowska
  • Karolina Wiącek
  • Marcin Jakubowski
  • Marcin Stachura
  • Marek Pepke
  • Olaf Kuźmiński
  • Wojciech Szatanowski

Delegate: Bogdan Grigoruţă
Fee: 5 RON
Timezone: UTC+2

Registered Competitors

  • Bogdan Grigoruţă

Delegate: Mihai Capatinescu
Fee: 5 EUR
Timezone: UTC+2

Registered Competitors

  • Ilie-Laurenţiu Soare
  • Mara Oprea
  • Martin Fronescu
  • Mihai Căpăţinescu
  • Tudor Patesan

Delegate: Andrey Robota
Fee: 150 RUB
Timezone: UTC+3

Registered Competitors

  • Andrey Kazakov
  • Andrey Robota
  • Danil Kravchenko
  • David Arzamastsev
  • Fedor Abaev
  • Kirill
  • Maxim Ryabykh
  • Ruslan Chayka
  • Serafim Artamonov
  • Sergey Churilov
  • Svyatoslav Korobov

Delegate: Vasily Stasyev
Fee: 300 RUB
Timezone: UTC+5

Registered Competitors

  • Vasily Stasyev

Delegate: Petra Kobal Vogrinec
Fee: free
Timezone: UTC+1

Registered Competitors

  • Branko Kobal
  • Dušan Zakelšek
  • Marcel Ručigaj
  • Matic Omulec
  • Petra Kobal Vogrinec

Delegate: Alberto Pérez de Rada Fiol
Fee: free
Timezone: UTC+1

Registered Competitors

  • Adrián Martínez Macías
  • Alberto Pérez de Rada Fiol
  • Alexander Olleta del Molino
  • Daniel Gracia Ortiz
  • Daniel Ortega Pastor
  • Iván Brigidano Pérez
  • Jaime Botello García
  • Jesús Lindo García
  • Manuel Prieto de Antón
  • María del Mar Gallego Vicente
  • Sergio Torrijos Santano
  • Vasco Vasconcelos

Delegate: Anders Berggren
Fee: Free
Timezone: UTC+1

Registered Competitors

  • Anders Berggren
  • Axel Aronsson
  • Helmer Ewert
  • Jacob Berging
  • Jakob Gunnarsson
  • Mattias Uvesten
  • Theodor Nordstrand

Delegate: Daniel Wallin
Fee: Free
Timezone: UTC+1

Registered Competitors

  • Alexander Tosting
  • Daniel Wallin
  • Elvin Thorsen
  • Leo Lindqvist
  • Lukas Noel
  • Marcus Moberg
  • Muhammad Saleh Imtiaz
  • Sebastian Alanen

Delegate: Oleg Gritsenko
Fee: 5 CHF
Timezone: UTC+1

Registered Competitors

  • Benjamin Lippsmeier
  • Fabian Settelen
  • Hannah Minas
  • Marcel Kälin
  • Marco Syfrig
  • Nicola Bruhin
  • Oleg Gritsenko
  • Tobias Peter

Registered Competitors

  • Acar Gök
  • Arda Kerem Ersöz
  • Bedirhan Alagöz
  • Can Gücüyener
  • Can Sütütemiz
  • Mutlu Özçelebi
  • Sherkhan-Mukhammad Nasirov
  • Tolga Kaan Kantarcı
  • Ömer Çetinkaya
  • İskender Aznavur

Address: Krasnaya 21g
Delegate: Serhii Koksharov
Fee: free
Timezone: UTC+2

Registered Competitors

  • Andrii Burdin
  • Andrii Vasyliev
  • Anton Pesykov
  • Artem Voitenko
  • Bohdan Shapovalov
  • Daniel Yakhkind
  • Ilia Vekhnovskiy
  • Maksym Kashliatskyi
  • Nikita Kovalchuk
  • Serhii Koksharov
  • Valerii Borysov

Delegate: Stepan Dzhurylo
Fee: free
Timezone: UTC+2

Registered Competitors

  • Anton Krokhmal
  • Artem Melikian
  • Danylo Harbar
  • Dmytro Mashkovych
  • Ivan Torgashov
  • Marat Dzhonger
  • Oleksii Sodoma
  • Pavlo Bondar
  • Serhii Mormul
  • Stepan Dzhurylo
  • Yehor Bulhakov

Registered Competitors

  • Amaan Omar
  • Andy Nicholls
  • Benjamin Stokes
  • Daniel Evans
  • Edward Connell
  • Ivan Lew Yi Wen
  • James Molloy
  • Thomas Stokes

Delegate: Sam Spendla
Fee: Free
Timezone: UTC

Registered Competitors

  • Ben Coppin
  • Bertie Longden
  • Christopher Morris
  • Cornelius Dieckmann
  • Joshua Williams
  • Mohamed Ba Ndour
  • Oliver Wheat
  • Robert Reed
  • Sam Spendla

Registered Competitors

  • Alex Burns
  • Alexander Harvey
  • Alexandre Delaitre
  • Chris Mills
  • Conor Cronin
  • Daniel Sheppard
  • David Lim
  • Eli Jay
  • Fabio Schwandt
  • George Scholey
  • Harry Savage
  • Hussain Iqbal
  • Jason Harley
  • Jordan Baum
  • Karam Al-Robaie
  • Kieran Nisbet
  • Marcus Siu
  • Maximilian Berkmann
  • Mengfei Shen
  • Nathan Azaria
  • Oliver Frost
  • Robert Yau
  • Ronald Mansveld
  • Sarah Fluck